holiday inn express istanbul airport background image

Restoran & Bar

restoran bar

Ferah iç mekân tasarımı, zengin mönüsüyle eksiksiz hizmet sunan otelimizde, kaliteli servisi zarif ve sofistike şekilde yaşayabilir, rafine lezzetleri en temiz ve taze şekilde tadabilirsiniz. Farklı alternatifler arayan yerli ve yabancı misafirlerin damak tadına uygun lezzetler sunan otelimiz, yoğun iş gününün ardından alacağınız aperatif yiyecekler ve içeceklerle de dinlendirici ve kusursuz bir konforu sizlere sunacaktır.

Great Room

Holiday Inn Express® İstanbul Airport Hotel’in içinde yer alan Great Room ile ihtiyaç duyduğunuz her hizmetin daha ilk adımınızda karşılandığını görecek, güne iyi başlamanızı ya da günün yorgunluğunu atmanıza yardımcı olduğunu hissedeceksiniz.

Her metrekaresinde ayrı hizmetin sunulduğu Great Room’da; ister kahvaltı ve akşam yemeğinizi ferah bir alanda yeme keyfini yaşayabilir, isterseniz gün boyu hizmet veren barımız ve resepsiyonumuzla kendinize dinlenmek için vakit ayırabilirsiniz.

Teras Cafe

Otelimizin terasında bulunan Teras Cafe’de her saati keyifli vakit geçirebilecek, en taze mevsimlik ve organik ürünlerle hazırlanan özel lezzetlerin bulunduğu menüsüyle Holiday Inn’in eşsiz manzarasını yemek öncesi ve sonrasında size sunacak.

InterContinental Hotels Group